İş Akışı

En prestijli çözüm, En hızlı sunum,

1'inci Adım

Mevcut Katalogunuz, Broşürünüz veya Derginiz varsa; PDF olarak [Yüksek çözünürlükte PDF, Matbaa formatında olması daha iyi sonuç verecektir] dosyasını bize teslim ediyorsunuz.
PDF Dosyalarınızı E-Katalog'e dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz. Linkleri ekliyor, İçerik aramayı ve indeksi etkinleştiriyor, gerek görülürse sayfa düzenini optimize ediyor ve fon tasarımını belirliyoruz...

2'inci Adım

Eğer bir kataloğunuz yoksa ve bizim tasarlamamızı istiyorsanız, gerekli içerikleri; metinleri, resimler ve videolar bize teslim ediyorsunuz, biz de Kurumsal Kimliğinizi yansıtacak uygun bir tasarım ile Kataloğunuzu tamamlıyoruz.
Demo'ları hazırlıyoruz ve E-Katalog size teslim etmeden önce son kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Demo'lar arasından hangisini en çok beğenirseniz seçiyorsunuz ve 3'üncü adıma geçiyoruz..

3'üncü Adım

E-Katalog'ünüzü Web ortamı için son bir defa optimize ettikten sonra gerekli Dosyaları hazırlıyor ve size "Master CD" olarak teslim ediyoruz. İsterseniz sizin için Web Sayfanıza entegre ediyor veya bizim sunucumuzdan yayınlıyoruz.
Eğer E-Katalog'ünüzü İneteraktif CD veya USB Flash Bellek olarak hazırlanmasını istiyorsanız. Dördüncü adım devreye giriyor.

4'üncü Adım

Dördüncü ve son adım E-Katalog'ünüzü Serigrafi baskılı İnteraktif CD veya USB Flash Bellek formatında hazırlanmasıdır. Burada CD veya Flash Bellek üzerine basılacak Serigrafi/Lazer Baskı için Tasarım hazırlanıyor ve onayınızdan sonra Baskı ve Çoğaltmaya gönderiliyor.
İnteraktif CD Serigrafi baskıları hazır olduğunda - genelde 3-4 iş gününde - size teslim edilir. Flash Belleklerin süresi özelliklerine göre 5 ile 20 iş günü arasında teslim edilmektedir.
Offline E-Katalog'ları ".exe" Windows Bilgisayarlar için ve ".app" Apple bilgisayarlar için teslim edebiliyoruz.